Energetická soběstačnost na dosah

  • Erd energie

    Napište nám

    erdenergie@erdenergie.cz

Co děláme
Naše firma vznikla v roce 2009 a věnujeme se převážně elektromontážním slaboproudým i silnoproudým elektrickým instalacím se zaměřením na obnovitelné zdroje energie a klimatizační jednotky značky TOSHIBA. Realizovali jsme nespočet fotovoltaických elektráren a to včetně výstavby velkých solárních parků v roce 2010 a následně instalace FVE na rodinné domy. V posledních letech i díky dotacím zelená úsporám realizujeme instalaci fotovoltaických systému včetně akumulace a to buď do bojleru nebo s bateriovým systémem, kde s čerpáním dotace se může návratnost dobře nastaveného a využívaného systému zkrátit i na sedm let.

Využívejte čistou energii ze slunce, která je denně zdarma a do budoucna při soustavném avizovaném zdražování elektrické energie je to jedna z možností nemalé úspory a částečné soběstačnosti domácnosti.

Fotovoltaické elektrárny stavíme dle individuálních požadavků investora na klíč, vyřídíme za Vás veškerou administrativu pro připojení, projekt a konečnou revizi systému, zajišťujeme ve spolupráci s investorem podklady pro splnění dotačních podmínek, vyřídíme Vaší dotaci z programu NZU.  


Awesome Image
Awesome ImagePokud vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás